Znasz tę nazwę.

Znasz jakość. Witamy w rodzinie marek ABP.

Marki ABP, wiodące w dziedzinie jakości i innowacji, odnoszą sukcesy na całym świecie. Na każdym rynku, na którym działamy, niestrudzenie pracujemy, aby zapewnić naszym klientom najlepsze i najbardziej wszechstronne produkty premium. Tego oni oczekują od nas i tego my oczekujemy od siebie.

Rolnik i przedstawiciel ABP Poland

Stawiamy na jakość

We wszystkim, co robimy, jesteśmy nieustannie skupieni na jakości i podnoszeniu standardów. Tak jest wszędzie, gdzie prowadzimy działalność. Nasza wołowina pochodzi z rodzinnych gospodarstw, które zainwestowały w przyszłość. Wspólnie z ekspertami chcemy realizować najbardziej postępowe podejście do dobrostanu zwierząt w całej branży. Celem jest zapewnienie lepszego środowiska dla bydła i uzyskiwanie wołowiny o wyjątkowym bogactwie i smaku.

Wiemy, jak wiele troski, umiejętności i wiedzy wymaga tworzenie naszych marek premium, dlatego jesteśmy z nich naprawdę dumni. Nawet jeśli na opakowaniu nie ma naszej nazwy, to wewnątrz jest zawsze ta sama niezrównana jakość, która wyróżnia produkty ABP w sklepach, restauracjach i na domowych stołach. Bez względu na wszystko przez cały rok skrupulatnie wywiązujemy się z naszych umów z klientami. Taka jest dewiza ABP i takie też są nasze marki.

Polski rolnik ABP

Marki

Przedstawiamy rodzinę marek ABP