Nasza historia

Dajemy światu najlepszą wołowinę.

Należymy do założonej w 1954 roku w Irlandii ABP Food Group. Szacunek dla tradycji hodowli bydła jest głęboko zakorzeniony w naszej działalności, kierując tym, jak troszczymy się o zwierzęta, ziemię i środowisko. Jest on też podstawą wielu wprowadzanych przez nas dziś innowacji, stawiających nas w czołówce branży.

W ciągłym dążeniu do perfekcji nieustannie zmierzamy do przodu, wprowadzając pozytywne zmiany i podnosząc rangę wołowiny. Witamy w ABP.

ABP Poland — polskie bydło
Myślimy nieszablonowo.

W ABP nie uznajemy półśrodków. Myślimy o przyszłości i przewidujemy nieoczywiste zmiany, by nic nas nie zaskoczyło. We wszystkim, co robimy, kierujemy się dobrem naszych pracowników, klientów i konsumentów na całym świecie.

Wspieramy źródła utrzymania społeczności wiejskich.

Społeczności wiejskie są bijącym sercem ABP Food Group w Polsce, Irlandii i Wielkiej Brytanii. Pielęgnujemy trwałe związki z rodzinnymi gospodarstwami rolnymi w Polsce, pozwalając ludziom żyć i pracować tam, gdzie mieszkają. Jesteśmy dumni z tego, że dzięki nam wieś może tętnić życiem i się rozwijać.

Dobrostan zwierząt jest najważniejszy.

Dbamy o dobrostan każdego zwierzęcia. Jesteśmy w stałym kontakcie z ekspertami w tej dziedzinie, aby zapewnić zdrowe, bezpieczne i bezstresowe środowisko dla naszego bydła. Na każdym etapie hodowli wyznaczamy branżowy standard.

Zrównoważona przyszłość. Jesteśmy na tak.

Zasady zrównoważonego rozwoju zaczęliśmy wprowadzać w naszej firmie już kilkadziesiąt lat temu. Firma ABP jako pierwszy przetwórca żywności na świecie otrzymała poczwórną akredytację Carbon Trust. Oprócz zaangażowania na rzecz polskich społeczności wiejskich ciągle stawiamy sobie ambitne cele, ściśle związane z inicjatywą Science Based Targets i paryskim porozumieniem klimatycznym.