Wizja ABP jest prosta.

Chcemy być najlepsi we wszystkim, co robimy.

Pozycja lidera rynku wiąże się z odpowiedzialnością… Za jakość, przejrzystość źródeł zaopatrzenia i dostaw oraz zrównoważony rozwój.

ABP dba o dobrostan bydła, zapewniając zdrowe, bezpieczne i bezstresowe warunki hodowlane. A kiedy nadejdzie właściwy czas, nasz sprawdzony proces dojrzewania zapewnia wyjątkową, aromatyczną wołowinę.

Polskie bydło ABP

Niczego nie marnujemy.

Nieustannie prowadzimy badania, wprowadzamy innowacje i inwestujemy we wszystkie obszary naszej działalności, by rozwijać możliwości na przyszłość, która będzie nie tylko świetlana, ale i zrównoważona. ABP jest w istocie pionierem zrównoważonego rozwoju w branży wołowiny w całym cyklu produkcyjnym aż do utylizacji produktów ubocznych. Naszą działalność podstawową uzupełniają działy produkcji zasobów odnawialnych, karmy dla zwierząt domowych i białka, dzięki czemu możemy minimalizować ilość odpadów, redukować nasz wpływ na środowisko i tworzyć nowe miejsca pracy.

Różnica jest dla nas sprawą osobistą.

Każdy rolnik w naszej sieci prowadzi własny biznes. Dlatego gwarantujemy dostawcom zapłatę w ciągu siedmiu dni od dostawy. Nasza firma działa na tej zasadzie od 1954 roku i staramy się wprowadzać ją wszędzie, gdzie działamy. Kierujemy się w tym uczciwością i szacunkiem dla partnerów ABP.

Bezpośrednie i osobiste relacje z polskimi hodowcami bydła mięsnego pozwalają nam dzielić się z nimi wiedzą, którą zdobywaliśmy przez dziesięciolecia. Dzięki tej ścisłej współpracy możemy wciąż podnosić standardy jakości i produkować coraz lepszą wołowinę w bardziej zrównoważony sposób.